во

Чичко, дај ми 10 луксузни кондоми…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Мамо виде ли бе на Калинка смениле бебе…

Идеш сега на каса во Веро и на цел глас викаш…